Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama


Stor perde yıkama sırasında stor perdeler, diğer tül ya da kumaş türü perdelerden farklı olarak yıkama ya da temizlik aşamasında dikkat ve önem gerektiren perde çeşitleridir. İstanbul stor perde yıkama firmaları son zamanlarda yeni yeni stor perde yıkama konusunda hizmet vermeye başlamışlarsa da bunda öncülük yapan Nadir Stor Perde Yıkama geliştirdiği son sistem ultrasonik stor perde yıkama makinası ile perdelerinizi el değmeden ve kumaş özelliğini bozmadan mükemmel bir şekilde yıkamaktadır.

Ultrasonik perde yıkama sistemi ile stor perdeleriniz tamamıyla hijyenik bir ortamda el değemeden yıkanmakta olup, perde üzerindeki leke yada kirler yüzde yüz temizlenmekte ve ilk günkü özelliğine ve görünümüne kavuşmaktadır. Biz diğer firmalar gibi sizden aldığımız stor perdelerinizi yere yatırıp tazyikli su ve oto yıkama fırçasıyla kesinlikle yıkamıyoruz. Bu şekilde yıkanan perdeler deforme olmakta ve yerine asıldığında şekilsiz bir görünüm almaktadır. Stor Perde Yıkama firması olarak, tek amacımız müşteri memnuniyeti ve sağlıklı bir stor perde temizliği sunmaktır.

Kirlenen ve yıkanma zamanı gelen stor perdeniz ücretsiz servis araçlarımızla ve uzman ekiplerimizle stor perdeleriniz profesyonelce yerinden sökerek fabrikamıza getirilir ve burada hemen el değemeden tam otomatik ultrasonik stor perde yıkama manikalarıyla yıkanır ve özel kurutma odalarında güzelce kurutulduktan sonra tekrar uzmanca yerine asılır. İddia ediyoruz İstanbul’da en iyi stor perde yıkama firması olarak yıkama sonrası memnun kalmadığınız taktirde ücretini aynen iade ediyoruz.

Stor perde yıkama hizmeti profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Çünkü Stor perdeler yukarıda saydığımız aparatlar sayesinde çalışma prensibine bağlı hareketli perdelerden oluşmaktadır. Bu aparatların veya mekanizmalarının yıkama sırasında zarar görmemesi için işin uzmanı tarafından yerinden sökülmesi ve takılması gerekmektedir.

Diğer Hizmetler

Nadir Koltuk Yıkama Hemen Ara