Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde Koltuk Yıkama


Yerinde koltuk yıkama, İster çocuğunuz veya evcil hayvanınız olsun, ister sık sık aile ve arkadaşlarınızı evinizde ağırlayın, döşeme ve mobilyalarınızın dayanıklılığının devamlı olarak test edildiğinin farkındasınız. Toz, polen, mikrop, yiyecek kırıntıları ve lekeler kaçınılmaz birer kâbustur. Aslına bakılırsa halılı evlerde evinizin içine giren toz ve kirin %80’i koltuklarınıza yerleşebilir. Ancak koltuklarınızın kirleneceği gerçeğini kabul etmek zorun değilsiniz.

Koltuk yıkama hizmetlerimiz en derin lekeleri temizleyecek kadar kuvvetli ancak koltuklarınıza zarar vermeyecek kadar hassas ve aileniz için bir o kadar güvenlidir.

Nadir Koltuk Yıkama koltuklarınızın ömrünü uzatacak ve çocuklarınız ile evcil hayvanlarınız için sağlıklı ve güvenli olan bir temizleme sağlasın. Koltuk Döşemelerinizi canlandıracak ve yıkayacak, evinize yeni bir hayat getirecek profesyonel koltuk yıkama hizmetinize hazır. Temizlik işlemimiz tamamlandıktan sonra mobilyalarınız çok kısa bir süre içerisinde kuruyacak ve bunları kullanmaya kaldığınız yerden çabucak devam edebileceksiniz.

Öncelikle koltuklarınız ve çekyatlarınız vakum gücü yüksek makinalarda vakumlanarak tozlarından arındırılmaktadır. Koltuğun kumaşı incelenerek, kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuğa özel karışımlı su püskürtülür. Tamamıyla ıslatılan koltuğu yıkamadan önce bir süre bekletilir.

 Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel temizlik malzemeleri sayesinde temizlenir. Eğer halen çıkmamış zorlu lekeler var ise, Bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkartıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarma işlemi uygulanır. Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıkta ki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır. Yıkama işlemi sonlanan koltuğun veya çekyatların son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır. Koltuk yıkama ekibimiz dalında uzman personellerden seçilmektedir.

Diğer Hizmetler

Nadir Koltuk Yıkama Hemen Ara