Sandalye Yıkama

Kirli Sandalye Ve Kanepeler Sadece Görüntü Kirliliği Değil, Sağlık Açısından Önemle Dikkat Edilmesi Gereken Bir Husustur.

Evde Nadir Sandalye Yıkama Nasıl Yapılır.
1…  Sandalye Yüzeyine Leke Sökücü Ve Bakteri Yok Edici İnsan Sağlığına Zarar Vermeyen Sıvı Püskürtülerek Islatılır.
2…  Sandalye Kumaşını Yıpratmaya Tüylendirmeyen Fırçalama Makinesiyle Sandalye Tamamen Fırçalama Uygulanır.
3…  Sandalye Sanayi Tipi Sandalye Yıkama Makinesi İle Sandalye Üzerindeki Kirli Su Çekilerek Alttan Temiz Su Verilerek Sandalye Yıkama İşlemi Tamamlanır.

Sandalye Yıkama Yöntemleri
Yerinde Nadir Sandalye Yıkama Yöntemleri 3 Şekilde Yapılmaktadır.
1… Kuru Köpük Denilen Sistemde Koltuğa Köpük Makinesiyle Sandalye Üzerine Köpük Sürülerek Sandalye Kirleri Ve Lekeleri Yumuşatılarak Arakasında Vakum Cihazıyla Çekilerek Yapılan İşlemdir.
2… Sandalye Yıkama İşlemi İse Buharlı Sandalye Yıkama Makinesiyle Sandalye Yüzeyine 40 Derecelik Isının Ürettiği Buharla Sandalye Yüzeyine İleri Geri Yaparak Vakumlama İşlemidir.
3… Sandalye Yıkama Yöntemi İse Islak Yanı Su İle Yapılan Sandalye Yıkama Yöntemidir. Bu İşlem Sandalye Yüzeyine Sıvı Püskürtülerek Ve Fırçalama Yapılarak Son Olarak Da Durulama Yapılan Bir Yöntemdir.

Nadir Sandalye Yıkamanın Püf Noktaları
Sandalye Yıkama İşlemenin Püf Noktası Nadir Sandalye Yıkatma İşlemi Esnasında Kullanılan Leke Çıkartıcının Kaliteli Olması Ve Sandalye Yüzeyine Verilen Suyun Tamamen Geri Çekilmesidir.

Nadir Evde Sandalye Nasıl Yıkanır
Nadir Sandalye Yıkama Şirketimiz Evde Yıkama İşleminde Hiçbir Eşyaya Ve Zemine Asla Zarar Vermez Sandalye Yıkatma Esnasında Yüzeyinin Rengi Solama Koku Yapmaz Garantilidir.

Nadir Tay Tüyü Sandalye Nasıl Silinir
Tay Tüyü Sandalye Diğere Sandalye Takımı Türleriyle Aynı Yöntemle Yıkama Olmaktadır.
Nadir Süet Sandalye Nasıl Silinir
Süet Sandalye Diğere Sandalye Takımı Türleriyle Aynı Yöntemle Süet Koltuğu Yıkama Olmaktadır.


Hemen Ara